Vlasnik bazena crvenog mulja kaže da ga Vlada još nije kontaktirala oko eksproprijacije ili eventualne kupovine

· 19:00 · admin · 4 pregleda · 0 komentara
1 min citanja

Iako je Vlada u jeku krize u Botunu obećavala hitno rješavanje problema bazena crvenog mulja, od toga nema ništa ni nakon skoro četiri mjeseca.

Vlada još nije počela ni razgovore sa vlasnikom bazena, a Botunjani sumnjaju da će brzo do toga doći.

Sanacija bazena crvenog mulja i deponije čvrstog otpada na lokaciji bivšeg KAP-a, kako je ranije procijenjeno, koštaće 44,5 miliona eura, od čega na crveni mulj otpada nešto blizu 32, a za deponiju oko 13 miliona eura.

Ostavite komentar

Vasa email adresa nece biti objavljena. Obavezna polja su oznacena *