Nova pobjeda naših teniserki, protiv Jermenije za prvo mjesto u grupi

· 16:28 · admin · 4 pregleda · 0 komentara
1 min citanja

Ženska teniska reprezentacija Crne Gore nastavila je sa uspješnim nastupima na "Bili Džin King kupu" koji se igra u San Marinu, u okviru treće grupe evropske zone.

Naše reprezentativke su savladale Azerbejdžan ukupnim rezultatom 3:0.

U prvom singl meču nastupala je Divna Ratković koja protivnici Lali Ejvazovoj nije prepustila nijedan gem.

Ona je bila bolja od Mihaele Dzjahangirove – slavila je 6:3, 6:3.

Kao i u jučerašnjem meču protiv Albanije selektor Miloš Karadžić je pružio šansu dublu Maša Prijović i Petra Mirković.

One su pobijedile azerbejžanski par Mihaela Dzjahangirova – Lala Ejvazova – bilo je 4:6, 6.3, 10:4.

Crna Gora za prvo mjesto u grupi D igra u petak protiv Jermenije, jednog od favorita ovog izdanja "Bili Džin King kupa".

Ostavite komentar

Vasa email adresa nece biti objavljena. Obavezna polja su oznacena *