Rastali se Partizan i Sterling Braun

· 18:20 · admin · 1 pregleda · 0 komentara
1 min citanja

Amerikanac bi trebalo da karijeru nastavi u Žalgirisu

Američki košarkaš Sterling Braun više nije član Partizana.

Partizan je na društvenim mrežama potvrdio rastanak sa Braunom, koji će karijeru "nastaviti u drugoj sredini uz dogovoreno obeštećenje".

Prema ranijim navodima medija, beogradski klub bi od transfera mogao da prihoduje oko 530.000 dolara, a novi Braunov klub trebalo bi da bude Žalgiris.

"Sterling Braun nastavlja karijeru u drugom klubu. Nakon dvije sezone u crno-bijelom dresu, doskorašnji bek Partizana će uz dogovoreno obeštećenje promeniti sredinu i nastaviti karijeru u drugom timu. Srećno SB!", navodi se u saopštenju Partizana.

Braun je u Partizan stigao u ljeto 2024. godine iz berlinske Albe.

Ostavite komentar

Vasa email adresa nece biti objavljena. Obavezna polja su oznacena *