Zvanično: Janičić postaje prvi borac iz Crne Gore u UFC-u

· 12:54 · admin · 2 pregleda · 0 komentara
1 min citanja

Crnogorski borac potpisao ugovor sa najjačom svjetskom MMA organizacijom

Ono o čemu se već neko vrijeme šuškalo, posebno od kada je potvrđeno da UFC dolazi u Beograd, danas je dobilo zvaničnu potvrdu. Miloš Janičić je prvi crnogorski borac koji je potpisao za najjaču svjetsku MMA organizaciju.

Ovu informaciju potvrdio je sam Janičić na svojim društvenim mrežama.

"Istorija je danas ispisana, Crna Gora ima prvog UFC borca. Naravno u prvoj UFC borbi nastupiću odma na main card-u, a to mogu samo mnogo posebni borci. Neka odmore neki dusebrižnici", napisao je on.

Iza sebe ima niz odličnih borbi u regionalnoj organizaciji FNC, koje su ga i preporučile UFC-u.

Ostavite komentar

Vasa email adresa nece biti objavljena. Obavezna polja su oznacena *