Dalić: Ova pobjeda nam je bila potrebna, nadam se da će od sada sve biti bolje

· 06:30 · admin · 1 pregleda · 0 komentara
2 min citanja

"Tri boda su najvažnija. I dalje smo u igri. Imali smo dosta teških trenutaka i nekoliko veoma opasnih situacija pred našim golom, ali smo uspjeli da se izvučemo", kaže selektor Hrvatske

Selektor reprezentacije Hrvatske Zlatko Dalić izjavio je nakon pobjede nad Panamom (1:0) da je njegov tim ostvario izuzetno važan trijumf u borbi za plasman u narednu fazu Svjetskog prvenstva.

"Bila je to veoma teška i borbena utakmica. Protivnik je bio veoma dobar, opasan u tranziciji i iz kontranapada. U prvom poluvremenu nismo uspijevali da napravimo mnogo toga u ofanzivi, ali je drugo poluvrijeme bilo znatno bolje", rekao je Dalić za Hrvatsku televiziju.

Hrvatska je došla do minimalne pobjede nakon mnogo problema tokom susreta, a selektor je istakao da je rezultat u ovom trenutku najvažniji.

"Tri boda su najvažnija. I dalje smo u igri. Imali smo dosta teških trenutaka i nekoliko veoma opasnih situacija pred našim golom, ali smo uspjeli da se izvučemo", naveo je Dalić.

Dalić vjeruje da bi ova pobjeda mogla da bude prekretnica za njegov tim na turniru.

"Nadam se da će od sada sve biti mnogo bolje i kvalitetnije. Ova pobjeda nam je bila potrebna, kao i ova tri boda, da podignemo samopouzdanje i vratimo vjeru u ono što radimo", zaključio je Dalić.

Ostavite komentar

Vasa email adresa nece biti objavljena. Obavezna polja su oznacena *