“Građani” odriješili kesu- “šumarima čak 116 miliona funti za mladog Škota

· 16:20 · admin · 2 pregleda · 0 komentara
1 min citanja

Eliot Anderson će potpisati ugovor sa Mančester sitijem na pet plus jednu godinu

Eliot Anderson će potpisati ugovor sa Mančester sitijem na pet plus jednu godinu, a građani će Notingem forestu uplatiti pravo bogatstvo – 116 miliona funti.

Poznata je i plata koju će mladi škotski vezista primati a ona je vertoglavih 300.000 funti nedjeljno, odnosno 15,6 miliona funti godišnje.

U prethodnoj sezoni Anderson je odigrao svih 38 utakmica Premijer lige, sa učinkom od po četiri gola i asistencije.

On je sa selekcijom Gordog Albiona na Mundijalu, a prošao je sve mlađe selekcije škotske reprezentacije. Povreda je spriječila njegov seniorski debi za Škotsku, a onda je došao poziv Engleske.

Ostavite komentar

Vasa email adresa nece biti objavljena. Obavezna polja su oznacena *