Berišaj zlatna, Peruničiću brozana medalja

· 15:43 · admin · 3 pregleda · 0 komentara
1 min citanja

U polufinalnom meču savladala je Jelenu Stamenkopvić iz Srbije, dok je u finalu slavila protiv Amerikanke Klo Ču

Crnogorska tekvondo reprezentativka Andrea Berišaj osvojila je zlatnu medalju na Balkan kupu u Zrenjaninu.

Najbolja crnogorska sportistkinja je, kao prvi nosilac u kategoriji do 67 kilogama, bila slobodna u prvom kolu.

U polufinalnom meču savladala je Jelenu Stamenkopvić iz Srbije, dok je u finalu slavila protiv Amerikanke Klo Ču.

Članica podgoričkog kluba S3 ove godine osvojila je bronzano odličje na seniorskom Evropskom prvenstvu, dok je kao petoplasirana završila nastup na Gran priju u Rimu.

Bronzani je u Zrenjaninu bio i Vasilije Peruničić u kategoriji do 80 kilograma.

On je u borbi za medalju savladao Ali Bašir Bašira iz Slovačke, dok je u polufinalnom meču izgubio od predstavnika Norveške Sebastijana Tunea.

Ostavite komentar

Vasa email adresa nece biti objavljena. Obavezna polja su oznacena *