Policija: Tri osobe iz Srbije uhapšene na auto-putu zbog prekoračenja brzine
Iz policije su na mreži X naveli da je uhapšen D.N. (37) koji je vozio 194 kilometra na sat (km/h) na mjestu gdje je maksimalna dozvoljena brzina bila 100 km/h
Mobilna jedinica saobraćajne policije uhapsila je na auto-putu tri osobe iz Srbije zbog prekoračenja maksimalne dozvoljene brzine.
Iz policije su na mreži X naveli da je uhapšen D.N. (37) koji je vozio 194 kilometra na sat (km/h) na mjestu gdje je maksimalna dozvoljena brzina bila 100 km/h.
Kako se dodaje u objavi, uhapšeni su i S.A. (22) koji je vozio 173 km/h i Dž.S. (25) zbog vožnje 154 km/h, dok je ograničenje bilo 80 km/h.
🚔Mobilna jedinica saobraćajne @PolicijaCG je na auto-putu lišila slobode 3 lica iz 🇷🇸 zbog prekoračenja maksimalne dozvoljene brzine:
🔹D.N. (37) – 1⃣9⃣4⃣ km/h (ograničenje 100 km/h),
🔹S.A. (22) – 173 km/h (ograničenje 80 km/h),
🔹Dž.S. (25) – 154 km/h (ograničenje 80 km/h). pic.twitter.com/Y8OFC75XoC