Predsjednica SO Bijelo Polje primila mlade matematičare: “Opština će uvijek biti oslonac i podrška talentovanoj djeci”

· 14:50 · admin · 0 pregleda · 0 komentara
1 min citanja

Povod za ovaj susret bio je zapažen nastup Omara Guberinića, Andreja Milićevića i Novaka Šćekića na Evropskom prvenstvu u brzom računanju, koje je održano 14. juna u Podgorici

Predsjednica Skupštine opštine (SO) Bijelo Polje, Selma Omerović, upriličila je svečani prijem za tri izuzetno talentovana dječaka – Omara Guberinića, Andreja Milićevića i Novaka Šćekića.

Ovi mladi matematičari su polaznici škole "Malac Genijalac", a prijemu je prisustvovao i njihov mentor Emil Kolić.

Povod za ovaj susret bio je njihov zapažen nastup na Evropskom prvenstvu u brzom računanju, koje je održano 14. juna u Podgorici.

Ovo prestižno takmičenje okupilo je više od 750 učesnika iz 13 evropskih država.

Iz lokalne samouprave su poručili da su ponosni na mlade genijalce koji svojim radom i trudom pomjeraju granice, te da će Opština uvijek biti oslonac i podrška talentovanoj djeci koja na najbolji način predstavljaju svoj grad.

Ostavite komentar

Vasa email adresa nece biti objavljena. Obavezna polja su oznacena *