Dembele ukrao šou Mbapeu u Bostonu, Francuzi pokazali kako se igra kada nema kalkulacija

· 21:13 · admin · 2 pregleda · 0 komentara
2 min citanja

Jedan od favorita deklasirao kombinovani tim Norveške za prvo mjesto u grupi

Trebalo je to da bude bitka za prvo mjesto u Bostonu, ali kada je bilo poznaro da Norveška neće da zaigra u najjačem sastavu moglo je i da se nasluti kakav epilog slijedi.

Francuska je deklasirala "vikinge", slavila 4:1, za lidersku poziciju u grupi I, čime je samo potvrdila da kao jedan od favorita za "boginju" ne želi da se bavi kalkulacijama.

"Trikolori" su izabrali da igraju punim gasom, a šou je ovog puta os Kilijana Mbapea uzeo Usman Dembele.

Zlatna lopta za 2025. godinu je za 32 minuta došla do het-trika i donijelo svom timu sigurnu prednost na poluvremenu – 3:1.

Reagovali su Norvežani kada su preko Asgarda smanjili na 2:1, onda i početkom nastavka kada je Strand Larsen promašio penal kod 3:1 (odbranio je Menjan), ali utisak je da u kombinovanom sastavu nisu ni mogli ni pretjerano željeli da jure eventualni trijumf.

Francuska bi u 1/16 finala trebalo da se sastane sa Švedskom, potom bi u eventualnoj osmini finala rival mogao da joj bude Njemačka.

Večeras su igrali bez Halanda, Edegora, Serlota, Nuse…, a u prvoj rundi nokaut faze igraće sa Obalom Slonovače.

Ako prođe "slonove" tim Stalea Solbakena vjerovatno bi se sastao sa Brazilom…

Ostavite komentar

Vasa email adresa nece biti objavljena. Obavezna polja su oznacena *