Aleksa Maraš stiže u Košice

· 09:06 · admin · 3 pregleda · 0 komentara
1 min citanja

Maraš je stigao na ljekarske preglede i transfer će uskoro biti realizovan

Crnogorski fudbaler, Aleksa Maraš karijeru nastavlja u slovačkim Košicama, javlja Lorenco Lapore.

Maraš je stigao na ljekarske preglede i transfer će uskoro biti realizovan.

Crnogorski napadač je drugi dio prethodne sezone proveo u Botevu iz Plovdiva kao pozajmljeni igrač grčkog Panserijakosa.

𝗜𝗻𝗳𝗼: Aleksa Maras is set to sign with FC Košice, he's currently undergoing medical test.@BalkansSports_ pic.twitter.com/Me6rXQB2YK

Maraš je u prvom dijelu prethodne sezone, u dresu Panserijakosa, odigrao 12 utakmica, a postigao je tri gola, dok je u drugom djelu za Botev nastupao na osam utakmica.

U karijeri je igrao još za Drezgu, Igalo, Zetu, Mornar, Dečić i Mladost Lob.Bet.

Košice su prethonu sezonu u slovačkom šampionatu završile na sedmom mjestu na tabeli. Za slovačku ekipu je prethodne sezone, kao pozajmljeni igrač Slavije iz Praga, igrao crnogorski fudbaler Vladimir Perišić.

Ostavite komentar

Vasa email adresa nece biti objavljena. Obavezna polja su oznacena *