Cetinjanin vozio sa 1,8 promila, kažnjen 1,5 hiljada eura

· 10:34 · admin · 1 pregleda · 0 komentara
1 min citanja

Iz policije su na mreži X naveli da je L.K. odbio testiranje na psihoaktivne supstance

Žabljačka policija uhapsila je L.K. (28) sa Cetinja koji je vozio sa 1,8 promila alkohola u krvi, saopštili su iz Uprave policije i dodali da je Cetinjanin kažnjen sa 1,5 hiljada eura i zabranom upravljanja vozilom na pola godine.

Iz policije su na mreži X naveli da je L.K. odbio testiranje na psihoaktivne supstance.

Oni su kazali da je uhapšeni, uz zahtjev za pokretanje prekršajnog postupka, priveden Sudu za prekršaje.

„Izrečena mu je kazna od 1,5 hiljada eura i šest mjeseci zabrane upravljanja“, rekli su iz policije.

Ostavite komentar

Vasa email adresa nece biti objavljena. Obavezna polja su oznacena *