(FOTO) Svečani prijem u Podgorici: Ambasada SAD proslavila 250. godišnjicu nezavisnosti te zemlje

· 20:41 · admin · 0 pregleda · 0 komentara
1 min citanja

Na prijemu povodom Dana nezavisnosti SAD, jednog od najznačajnijih američkih državnih praznika, prisustvovali su, između ostalih, crnogorski premijer Milojko Spajić, predsjednik Skupštine Andrija Mandić, članovi Vlade, predstavnici diplomatskog kora, političkih partija, te druge javne ličnosti

Ambasada Sjedinjenih Američkih Država (SAD) u Podgorici organizovala je večeras svečani prijem povodom obilježavanja 250. godišnjice sticanja nezavisnosti te zemlje.

Na prijemu povodom Dana nezavisnosti SAD, jednog od najznačajnijih američkih državnih praznika, prisustvovali su, između ostalih, crnogorski premijer Milojko Spajić, predsjednik Skupštine Andrija Mandić, članovi Vlade, predstavnici diplomatskog kora, političkih partija, te druge javne ličnosti iz različitih oblasti društvenog života.

Prisutnima su se obratili otpravnik poslova u Ambasadi SAD u Crnoj Gori Majkl Kiz i premijer Milojko Spajić.

Ostavite komentar

Vasa email adresa nece biti objavljena. Obavezna polja su oznacena *