Janović i novi ambasador UAE razgovaraju o saradnji

· 10:29 · admin · 1 pregleda · 0 komentara
1 min citanja

Director Agencije za nacionalnu bezbjednost (ANB) Ivica Janović je danas sastao se sa novoimenovanim ambasadorom Ujedinjenih Arapskih Emirata (UAE) u Crnoj Gori, Kamisom Rašidom Ahmedom Lebsailijem Alšemeilijem. Saopštio su obostranu spremnost na kontinuirano jačanje saradnje.

"Sagovornici su tokom sastanka istakli značaj prepoznavanja Crne Gore kao bezbjednog okruženja u kontekstu očekivanog priliva investicija iz UAE, i iskazali obostranu spremnost na kontinuirano jačanje saradnje koja je i ovom prilikom ocijenjena kao uspješna," piše saopštavanje.

Ostavite komentar

Vasa email adresa nece biti objavljena. Obavezna polja su oznacena *