Kazemiro prelomio, od naredne sezone će igrati sa Mesijem
Iako je imao opciju da ostane u Mančester junajtedu još godinu dana Kazemiro je ipak odlučio da se raziđe sa velikanom sa Old Traforda.
Od tog momenta počela su nagađanja gdje bi iskusni Brazilac mogao da nastavi karijeru. U javnost su izašle informacije kako bi želio da karijeru nastavi u Sjedinjenim Američkim Državama i to se ispostavilo kao tačno.
Dobro obaviješteni Fabricio Romano prenio je danas da su Kazemiro i Inter Majami postigli dogovor. Svi uslovi saradnje su dogovoreni, samo se čeka ozvaničenje.
🚨 EXCLUSIVE: Inter Miami complete deal to sign Casemiro as new midfielder, here we go!
Verbal agreement sealed with all parties involved and all formal steps resolved, now waiting to sign and announce the Brazilian.
Casemiro wants to play with Messi. Future in MLS. 🇺🇸 pic.twitter.com/gHty3SWAIM
Ono što je jasno Brazilac će od naredne sezone igrati sa Lionelom Mesijem i Luisom Suarezom. Nekada je Kazemiro bio veliki rival sa pomenutim dvojcem dok je igrao za Real Madrid, a oni nosili dres Barselone.
Takođe, na sredini terena trebalo bi da zajedno sa Rodrigom de Polom čini jedan od najboljih tandema u MLS-u.