Počinje U18 Balkansko prvenstvo u Podgorici: Mladi crnogorski odbojkaši u grupi sa Turskom, Rumunijom i Kosovom

· 09:24 · admin · 2 pregleda · 0 komentara
1 min citanja

Pet dana odbojke i 20 mečeva najtalentovanijih odbojkaša regiona u ovom uzrastu

Nakon turnira CEV Evropske lige u Baru i Bijelom Polju, Crnu Goru čeka još jedan produženi odbojkaški vikend.

U18 Balkansko prvenstvo biće održano u SC „Verde“ u Podgorici od 25. do 29. juna. U glavnom gradu čeka nas pet dana odbojke i 20 mečeva najtalentovanijih odbojkaša regiona u ovom uzrastu.

Naša selekcija, koju će predvoditi selektor Balša Radulović, od četvrtka će u grupi redom igrati sa Turskom, Rumunijom i Kosovom – svi mečevi su od 17 sati. U drugoj grupi su Srbija, Grčka, Bugarska, Moldavija.

Radulović je za mečeve u SC „Verde“ odredio sljedeći sastav:

TEHNIČARI: Luka Milošević (Budućnost) i Aleksa Kovačević (Budućnost);

PRIMAČI SERVISA I KOREKTORI: Vuk Stanojević (Budva), Aleksa Radić (Budućnost), Filip Milosavljević (Budva), Mihajlo Grupković (Mornar), Filip Radić (Budućnost), Pavle Knežević (Jedinstvo) i Vuk Ojdanić (Mornar);

SREDNJI BLOKERI: Vukota Čelebić (Budva), Vasilije Obradović (Mornar), Grigori Berežkov (Mornar) i Andrej Rudan (Budućnost);

Po dva najbolja nacionalna tima iz grupa obezbijediće polufinale, a ostali će razigravati za plasman od petog do osmog mjesta.

Ostavite komentar

Vasa email adresa nece biti objavljena. Obavezna polja su oznacena *