VDT Podgorica: Podignuta optužnica, muškarac osumnjičen da je namjeravao da konoplju proda u BiH

· 10:48 · admin · 0 pregleda · 0 komentara
1 min citanja

Više državno tužilaštvo (VDT) u Podgorici podiglo je optužnicu protiv S.V, osumnjičenog za krivično djelo neovlašćena proizvodnja, držanje i stavljanje u promet opojnih droga, saopšteno je iz tog tužilaštva.

Navodi se da je optužnica, koja je podignuta nakon sprovedene istrage, dostavljena Višem sudu u Podgorici na postupanje.

"Optužnicom se okrivljenom stavlja na teret da je 17. aprila u Tuzima i Zeti neovlašćeno radi prodaje kupio drogu konoplju u količini od oko 24,9 kilograma, sa namjerom da je radi dalje prodaje prenese u Bosnu i Hercegovinu", rekli su iz podgoričkog Višeg državnog tužilaštva.

Oni su kazali da je narednog dana, na graničnom prelazu Šćepan Polje, kontrolisano vozilo kojim je upravljao S.V. i u skrivenom "bunkeru" pronađena droga.

Ostavite komentar

Vasa email adresa nece biti objavljena. Obavezna polja su oznacena *