Đurović: Kada bi država primjenjivala zakone prema svima, većina opština bi pošla u stečaj, a zaposleni bi morali kući
Građane i građanke zanima više od toga da li se nešto zove 'grad' ili 'opština' da ne gube vrijeme čekajući na dozvole, odobrenja, rješenja, odgovore institucija koje sami plaćaju. Građani…
Citaj vise →












